Szukaj środków łagodzących przyczyny, a nie środków maskujących.

Urszula Malewska pasjonuje się muzyką. Uczy gry na pianinie, jest wokalistką jazzową i prowadzi kursy jazzowe. Założyła też jazzową instytucję edukacyjną o nazwie MEhr Clef. Na początku roku okazało się jednak, że może potrzebować operacji kolana – co mogłoby istotnie wpłynąć na muzyczną karierę Urszuli. – Zaczęło się od tego, że uszkodziłam kolano podczas jazdy na nartach w 2007 roku. Okazało się, że jest to niesprawność łękotki. Jednak w szpitalu zdecydowano, że nie ma konieczności operacji – należy jednak obserwować, jak rozwinie się sytuacja. Niestety, z czasem było coraz gorzej. W 2011 roku miałam pierwszą artroskopię – to zabieg chirurgiczny, polegająca na wprowadzeniu do kolana elementów zapobiegających uszkodzeniu – która nie przyniosła zauważalnych rezultatów. Po roku zdecydowałam się na kolejną artroskopię, po której odczułam niewielką ulgę – ale nadal ból był ogromny. Stan kolana dalej się pogarszał – słyszałam wręcz tarcie kości o kość. Miałam więc operację rekonstrukcji kolana, po której trudno było mi się poruszać i wyprostować nogę – więc znacznie mocniej obciążałam nogę zdrową. Bardzo szybko drugie kolano zaczęło boleć – dokładnie tak samo, jak to chore. Mój zięć zasugerował, abym wypróbowała żel Flexiseq. Wcierałam go codziennie rano i wieczorem – według instrukcji. Efekt był niesamowity – zdrowe kolano przestało mnie zupełnie boleć! Chciałam sprawdzić, czy to rzeczywiście żel Flexiseq mi pomógł – czy to nie moja wyobraźnia – i na pewien czas przestałam używać żelu. Już po kilku dniach ból powrócił.

Urszula Malewska – „Flexiseq mógł spowolnić zmiany w chorym kolanie i oszczędzić mi operacji”

Szybko wróciłam do stosowania żelu i jestem bardzo zadowolona, że mogę się nim wspierać. To o tyle ważne, że nie mogę stosować żadnych doustnych leków przeciwzapalnych – na które mój żołądek reaguje bardzo źle. Flexiseq nie jest typowym farmaceutykiem – sprawia, że stawy są jakby „naoliwione”. Być może uniknęłabym operacji kolana, gdybym wcześniej natrafiła na Flexiseq?

Bezpieczny i nagradzany żel dla cierpiących na ból stawów

Kiedy przepisywanie tradycyjnych środków przeciwbólowych opartych na lekach może nie być najzdrowszą opcją, spróbuj bionawilżającego działania wolnego od leków Flexiseq. Ból stawów nie powinien stawać na drodze życiowego szczęścia. Unikalne działanie Flexiseq, koncentruje się dokładnie tam, gdzie potrzebne jest nawilżenie zwyrodnionego stawu dla efektywnego, codziennego złagodzenia bólu i sztywności. Żel nie zawiera leków, nie stanowi więc zagrożenia dla zdrowia serca czy żołądka i może być stosowany długoterminowo. Żel może być stosowany z lekami, nawet przeciwzapalnymi lekami na receptę. Flexiseq – ze względu na swoją skuteczność i unikalne właściwości – został nagrodzony jako NAJLEPSZY NOWY PRODUKT w Irlandii i zdobył nagrodę INNOVATION AWARD w Niemczech. Zasilany nanotechnologią. Wykazano, że u pacjentów ze schorzeniami stawów – takimi jak choroba zwyrodnieniowa – stężenie substancji smarujących w mazi stawowej jest niższe i jest to jeden z czynników przyczyniających się do występowania bólu. Flexiseq jest tak samo skuteczny w łagodzeniu bólu stawów, jak lek doustny wydawany na receptę. W przeciwieństwie do bardziej tradycyjnych metod leczenia, które po prostu blokują sygnały bólu, Flexiseq działa w inny sposób – bezpośrednio nawilżając problematyczne stawy, łagodząc ból bez konieczności stosowania leków. Opatentowana technologia Seq zawiera nanostruktury – mikrosfery Sequessome, naturalne dla ludzkiego ciała. Gdy żel zaczyna zasychać, mikrosfery zmieniają kształt i przenikają przez skórę do stawu – nawilżają chrząstkę, co pozwala złagodzić ból i zmniejszyć sztywność stawu. Flexiseq jest częścią rutynowej pielęgnacji stawów i tak, jak przy szczotkowaniu zębów, najlepiej używać żelu dwa razy dziennie – rano i wieczorem – na bolesny staw. Żel jest odpowiedni dla wszystkich stawów i do walki z każdym rodzajem bólu – od tych niewielkich, aż po bardzo intensywne.

Więcej informacji o żelu Flexiseq, sposobach użycia czy miejscach sprzedaży można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu +48 602 730 993 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: info@inomeda.com

Więcej informacji: www.flexiseq.pl
Zapytaj o Żel FLEXISEQ w swojej aptece lub zamów online: www.doz.pl

Podobne posty